gül
22 Ekim 2017 Pazar / Sıcaklık 43ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
AK Parti Baykan Belediye Başkan Aday Adayları Toplandı.
AK Parti Baykan Belediye Başkan Aday Adayları Toplandı.
AK Parti Baykan İlçe Başkanı Cahit Gümüş, ilçesinde Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusu yapan 6 kişi ile bir araya geldi.
17.11.2013 / 14:57:42     Ekleyen : Baykanhaber

Baykan AK Parti belediye başkan aday adayları 16.11.2013 günü yapılan temayül yoklaması öncesi AK Parti İlçe Başkanlığında bir araya geldiler. İlçe Başkanı Gümüş, organizasyonunda biraraya gelen başkan aday adaylarının mini toplantısında, AK Parti ilçe yönetim kurulu üyeleride hazır bulundu.

Toplantının birlik mesajı verilmesi anlamında büyük ehemniyet taşıdığı belirtildi.

Katılan Aday adayları isimleri

Abdurramim Karasu,

Faruk Okulevi,

İhsan Gültekin,

Mehmet Ali Erol (Mevcut Belediye Başkanı),

Mehmet Taşkın,

Osman Gülümser,

 Toplantıda yapılan konuşmalarda Genel Merkez tarafından belirlenecek adayın desteklenmesi yönünde iyi niyet görüşleri ortaya konuldu.


 

Başkan Gümüş: "Bu bir hizmet yarışıdır. Partimize birbirinden değerli ve güçlü adayların adaylıkta bulunmuş olmaları, bizlere gurur veriyor" dedi.

GÜMÜŞ: “BİRBİRİNDEN DEĞERLİ ve GÜÇLÜ ADAY ADAYLARIMIZ VAR”

İlçe binasında gerçekleştirilen toplantıda tüm aday adaylarını tek tek dolaşarak başarılar dileyen Başkan Gümüş, aday adaylarına yapılacak çalışmalarda nelere dikkat etmeleri gerektiğini, partinin kuralları dışına çıkılmaması noktasında uyarılarda bulundu.

Tüm aday adaylarının birbirinden değerli kişiler olduğunu belirten Gümüş:

“Bu bir hizmet yarışıdır. Partimize birbirinden değerli ve güçlü adayların adaylıkta bulunmuş olmaları, bizlere gurur vermektedir. Bu teşkilatımızın zenginliğini liderimize olan bağlılığını biz teşkilatlara olan güvenirliğini göstermektedir. Bizler de teşkilat olarak ilçemizdeki bu zenginliğin halkımıza hizmet olarak yansıması için bizlere düşen görev ve sorumlukların bilincindeyiz. Partimize ve bulundukları ilçelerde bütün aday aday arkadaşlarımızın en güzel şekilde hizmet edeceğine inanıyorum. En az bizim kadar partimize ve Başbakanımıza sevdalı olduklarını bildiğim için bu sürecinde partimize ve adayların şahsına hiçbir zarar vermeden biteceğinden eminim.Kıymetli adaylarımızın Genel Başkanımız Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın siyasetteki ahlakını, duruşunu, yaşam tarzını,kendilerine örnek alacak, halka hizmet hakka hizmet çizgisinden ayrılmayacaklarına ve arkadaşlarımızın ilimiz ve teşkilatımıza en verimli şekilde birlik ve beraberliğini ortaya koyarak birere hizmet neferleri olacağına tüm kalbimle inanıyorum. Rabbimin halka hizmet hakka hizmet yolunda ilerleyeceğine inandığım adaylarımızın yar ve yardımcısı olmasını temenni eder şahsım ve teşkilatım adına hepsine tüm kalbimle başarılar dilerim” dedi.

 

 

 

GÜMÜŞ: “ADAYIMIZI HALKIMIZLA BİRLİKTE BELİRLEYECEĞİZ”

AK Parti’den Baykan ve Beldeleri için 10 aday adayının başvuruda bulunduğunu hatırlatan İlçe Başkanı Gümüş sözlerini şöyle sürdürdü:

“Parti teşkilatlarından Belediye Meclis üyeliği için aday adaylığı başvuru süresi 1 Aralık tarihinde dolacak. 1 Aralık tarihine kadar teşkilat üyeleri başvurularını yapabilecek. Aday adayı olan isimler 16 Kasım’da yapılacak temayül yoklamasına katılacaklar. Yapılan çalışma ve istişarelerin ardından adaylarımızı belirleyeceğiz. Adayımızı belirlemede en büyük faktör halkımız olacak. Aday adaylarımız hep birlikte çalışacaklar. Seçilen aday diğer aday adayları ile birlikte bulundukları ilçemize ve Beldelerimize sonuna kadar hizmet edecekler. Ben bir kez daha hizmet yarışına çıkan tüm aday adaylara başarılar diliyorum.”

 

 

 

“ADAY ADAYLARI KENDİLERİNİ TANITMA İMKÂNI BULDULAR”

Toplantıda aday adayları da birer birer söz alarak,  kendilerini tanıtma imkânı buldular. Aday adayları da çıkmış oldukları bu kutlu yolda diğer aday adayı arkadaşlarımızla birlikte başta İlçemiz olmak üzere tüm belde’lerde seçimin kazanılması için cadde cadde sokak sokak ev ev dolaşacaklarına söz verdiler.

Diğer aday adayları ile birlikte uyum içerisinde çalışacaklarını ifade eden aday adayları:

“Birlik ve beraberlik AK Partinin tabanında var. Var gücümüzle tüm belediyeleri AK Belediyecilikle buluşturmak için çalışacağız” dediler.

Toplantının sonunda İlçe Başkanı Gümüş, İlçe Yönetimine ve Aday Adaylarına Geylanı Lokantasında Birlik ve beraberlik adına Yemek ikramında bulundu.

Güvenli E-ticaret
Siyaset Haber Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
baykanhaber
Anket»  Tarih  17.8.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı » 24
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
Tüm Yazarlar »
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
Anket»  Tarih  17.8.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı » 24
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10