logo
24 Ekim 2017 Salı / Sıcaklık 43ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Mehmet Taşkın AK Parti'de Aday Adayı Oldu.
Mehmet Taşkın AK Parti'de Aday Adayı Oldu.
Ben Sürelere bağlı olarak değil, hedeflere bağlı olarak çalışıyor olacam benim tek hedefim var Baykan aşkı... Baykanı baştan yaratmak.
2.11.2013 / 20:18:11     Ekleyen : Baykanhaber

Ben Sürelere bağlı olarak değil, hedeflere bağlı olarak çalışıyor olacam benim tek hedefim var Baykan aşkı... Baykanı baştan yaratmak.
Sıradışı çalışkan başarılı dürüst bilgili ve tecrübeli bir belediyecilik anlayışıyla Allahın izniyle sorunlarının üstesinden kalkacağız.
AK PARTİ Milletin teveccühü ve takdirini kazanan hizmetleri sayesinde Türkiye'nin bütün renklerinin bölgelerinin ve vatandaşlarının partisi olmuş ve milletimizin % 50 oyunu almıştır. Artık Türkiye’de her iki kişiden biri AK Parti’lidir. Demokratik bir yerel yönetim hiçbir ayrım yapmadan ilçede yaşayan atmankili kardeşlerim pori kardeşlerim seyid kardeşlerim ve diğer kardeşlerime tamamına eşit hizmet vermek ve halkın tüm ihtiyaçlarını karşılamak için çalışır. Bir yönetim anlayışıyla emrinizde olacağım...
Sorun çıkaran değil çözüm üreten bir yönetici olacam Baykana ve Baykan halkına daha iyi hizmet vermek için aday adayınız oldum.
Allah'u Teâlâ nasip eder'de aday olursam Halka hizmet Hakk’a hizmet düsturu ile hareket edeceğim. Bilgi ve tecrübelerim hizmet aşkım ve çalışma ahlakımla bunu başaracağım. Yaşadığımız bu güzel ilçeyi ekip ruhuyla mahalle meclisleriyle ve hep birlikte yöneteceğiz. Yetkin ve donanımlı ekiplerimizle Baykanımıza yakışan en doğru ve en iyi hizmetleri üreterek hayatın önündeki tüm engelleri ortadan kaldıracağız.
Birlikte yaşadığımız Baykan’ımızda tüm güzelliklere layıktır. Aldığımız aile ve teşkilat terbiyesiyle hiçbir şaibe ve kirliliğe bulaşmadan alnımız AK olarak bu günlere geldim.
Bu güne kadar talip olduğum her işi başardım ve başaramayacağım hiçbir işe de talip olmadım. Birçok projem var, Baykanı sokak sokak bilen bir kardeşiniz olarak öncelikle işsizlik problemini çözmek için çalışacağız.
Baykanı modern ve yaşanabilir bir ilçe yapacağız.
Hesap soran değil hesap veren Adil ve Şeffaf bir yönetim anlayışımız olacak.
İlçemizin problemlerinin kısa sürede nasıl çözüme kavuşturulduğunu göstermek için Örnek alan değil örnek alınan bir Baykan için aday adayıyım. Baykan‘da fakir aç ve açıkta insan kalmayıncaya Kadar çalışacağız. Kimsesiz çocuklar yaşlılar ve kadınlarımızın en emin sığınağı olacağız. Halkımızın her türlü ihtiyacını karşılayacağız Gelecek seçimler için değil gelecek nesiller için çalışacağız.
Öyle Bir Baykan düşünün ki Kokusuz tertemiz bir havası olan Çevre ve görsel kirliliği problemi bulunmayan Deresi ve stratejik alanların modern ve estetik olarak ekonomik ticari ve kültürel açıdan en iyi şekilde değerlendirildiği Sağlıklı ve organik tarımın yapıldığı yeni ekonomik ve istihdam alanlarının oluşturulduğu Çöp çukur ve çamur problemi kalmamış gençlerin sosyal siyasi ve ekonomik hayata aktif olarak katıldığı Çocukların yaz - kış oyun alanlarında eğlenceli vakit geçirdiği İmar mülkiyet ve tapu problemleri halledilmiş Kentsel Dönüşüm ve Yeni toplu konut alanları açılımıyla modern ve sağlıklı konut problemi kalmamış Tarihi problemlerini tarihe gömmüş meslek yüksek okulu Küçük otogar küçük sanayi sitesi alışveriş merkezlerinin spor salonu ve spor kompleksleri gençlik kamplarının çok amaçlı ve modern düğün ve mevlüt salonu misafirhane ve taziye evleri mesire piknik ve dinlenme alanlarının aşevlerinin çocuk kulüplerinin Dijital kent kütüphanelerinin ve ulaşım imkânlarının hayata geçirildiği kendi kendine yeten yaşanabilir kaliteli, huzur veren marka ve örnek bir ilçe.
İşte Bu düşünce ve hayallerimizi birlikte gerçekleştirmeye sizleri davet ediyorum.
Halkımızın inanç duygu ve düşüncelerini hiçe sayan Bazı zihniyetlere geçit vermeden Sizlerin sevgisini hoşnutluğunu duasını kazanmak ve gurur kaynağız olmak için Ak Parti Baykan belediye Başkanlığı aday adaylığı için huzurunuzdayım. Baykan AK Parti teşkilatı olarak bu seçimlerden zaferle çıkabilecek inanca cesarete azme ve çalışkanlığa sahibiz.
Çalmadığımız kapı elini sıkmadığımız halini ve hatırını sormadığımız derdini dinlemediğimiz insan bırakmayacağız.
İnşallah birlik ve beraberlik içinde İnançla azimle ve kararlılıkla çalışarak, % 100 zafere ulaşacağız.
Teşkilatın içinden teşkilat terbiyesiyle büyüyerek bu günlere geldim. İçinizden biriyim ben sizim siz bensiniz hepimiz biriz, biz birbirimizin kıymetini biliriz. Allah'u Teala birliğimizi ve dirliğimizi daim eylesin. İçiniz rahat olsun, değişim gelişim ve umudun temsilcisi olarak, Birlikte başaracağız ve % 100 kazanacağız.
Sıradışı, çalışkan, başarılı, dürüst, bilgili ve tecrübeli ekibimle hizmet için varım.
Geleceğini planlamayanlar, eninde sonunda planlayanların planlarının bir parçası olurlar. Gelin hep beraber el ele vererek Baykanımızı Planlayıp ve güzelleştirelim... Saygılarımla

 

                                                     Mehmet TAŞKIN

                          AK Parti Baykan Belediye Başkan Aday Adayı

logo
Baykan Gündem Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
Anket»  Tarih  17.8.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı »
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
Tüm Yazarlar »
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
baykanhaber
Anket»  Tarih  17.8.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı » 24
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10