22 Ekim 2017 Pazar / Sıcaklık 43ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Başkanların  Ramazan  Bayram Mesajı...
Başkanların Ramazan Bayram Mesajı...
Belediye Başkanları ve Siyasi Parti Başkanları Ramazan Bayramı Mesajı.
6.8.2013 / 01:00:23     Ekleyen : Baykanhaber

Başkan Gülmez Bayram Mesajı

Veysel Karani Belediye Başkanı Servet Gülmez Ramazan Bayramı Mesajı yayınladı.

 

Sevgili Veysel Karani'liler;

Milletçe bir mübarek Ramazan ayını daha geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

 

     Bayramlar, insanları birbirine yaklaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan, günlük kaygı ve sıkıntılardan uzaklaştıran, topluma umut, sevgi veren, birlik ve dirliği sağlayan özel günlerdir. İslam dininde ve Türk Toplumunda ayrı bir önemi ve anlamı olan bu güzel bayram günleri, birbirimize daha çok sarılmak, kardeşlik ve dostluklarımızı daha çok derinleştirmek, milletçe sahip olduğumuz sevgi, saygı ve dayanışma gibi asil duyguları sadece birbirimize karşı değil, içinde yaşamakta olduğumuz ülkenin ve toplumun fertlerine karşı da ortaya koyabilmemiz için güzel bir fırsat teşkil etmektedir.

     Bu duygu ve düşüncelerle İslam Aleminin ve her hizmetin en iyisine layık sevgili Veysel Karani' lilerin ve şehir dışında bulunan hemşerilerimin Mübarek Ramazan Bayramını Kutlar, Hayırlara vesile olmasını Cenab-ı Allah'tan niyaz ederim. Dedi.

Belediye Başkanı Lale Bayram Mesajı

Atabağı Belediye Başkanı Tayyar Lale, Ramazan Bayramı münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Tayyar Lale, kutlama mesajında, ''Toplumumuzda ve kültürümüzde büyük bir önemi olan Ramazan Bayramını kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma bilincinin şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir. Yardımlaşma ve dayanışmanın en üst seviyede yaşandığı Ramazan Bayramının, halkımızın birlik ve beraberlik duygularını pekiştirmesini diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle başta Baykanlı hemşehrilerimiz olmak üzere, Türkiye'nin her köşesinde yaşayan Hemşerilerimin ve bütün İslam aleminin Ramazan Bayramını en samimi duygularımla kutluyorum. Hep bir arada, sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, sevgilerimi ve saygılarımı sunuyorum.'' dedi.

 

 

Başkan Cingil’in Ramazan Bayramı Mesajı

 

Başkan Erol’un Ramazan Bayramı Mesajı

 

Baykan Belediye Başkanı Mehmet Ali Erol, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

 Baykan Belediye Başkanı Mehmet Ali Erol, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayınlayarak Baykan’lıların bayramını kutladı. Vatandaşların bayramını en içten dileklerle kutladığını belirten Erol, "Bayramlar, dini ve milli duyguların perçinleştiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların son bulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst seviyelere çıktığı, milletleri var eden milli birlik ve beraberlik şuurunun güçlendiği önemli günlerdir. İlçe’mizde ve İlçe dışındaki hemşerilerimle birlikte yeni bir Ramazan Bayramını idrak etmenin mutluluğu içerisindeyim. Birlik ve beraberlik içerisinde bir yaşam çerçevesinde Ramazan bayramını, tüm halkımızın huzurlu bir şekilde geçirmesini temenni eder,Bütün İslam aleminin ve Baykanlı hemşerilerimin mübarek Ramazan bayramını kutlar, sağlık mutluluk ve başarılar dilerim" dedi.

 

 

 

 

 

Başkan Gümüş Bayram Mesajı

AK Parti Baykan ilçe Başkanı Cahit Gümüş Ramazan Bayramı mesajı yayınladı.

Başkan Gümüş Mesajı;

Toplumsal birlikteliği sağlayan değerlerin anımsandığı, güzelliklerin ve iyiliklerin yoğun olarak yaşandığı, Ramazan Bayramını hep birlikte kutlamanın mutluluğu içerisindeyiz. Bayramlar her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı, eşin, dostun, akrabanın, hastaların, büyüklerin ziyaret edildiği, yetim ve buruk gönüllerin tamir edildiği, fakir-fukaranın korunup gözetildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların kırgınlıkların giderildiği, sevgi, saygı, hoşgörü ve kardeşlik duygularının yoğunlaştığı, müstesna günleri ifade eder. Bayramlarda dargınlıkları ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı artırmalı, geleceğe inancımızı her koşulda korumalıyız.

Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sayılı bayram günleriyle sınırlı tutmayarak, yaşamın her evresinde ve tüm ilişkilerimizde anımsamalıyız. Hoşgörü barış ve kardeşlik ortamının toplumun tüm kesimlerinde oluşmasının sorunlarımızın çözümünde etkili olacağını unutmamalıyız.

Bayramlarımız ortak duygu ve düşüncelere sahip toplulukların, mutlu ve özel günleridir. Bu özel günler birlik ve beraberliğimizin pekişmesine, Tek Millet olduğumuzun bir kez daha anlaşılmasına vesile olur.

Birlik ve beraberliğe, yardımlaşmaya ve dayanışmaya her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğumuz bir zamanda, asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi unsurlardan biri olan Ramazan Bayramının Aziz Baykanlıların geleceğe daha güvenle bakmasına vesile olması dileği ile;

Bütün Baykanlıların aile bireylerinin bayramlarını yürekten kutluyor, bayramın Ülkemiz ve tüm insanlığın barış, sükun ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum


İl Genel Meclis Üyesi Türköz’ün Bayram mesajı

 AK Parti Baykan il Genel Meclis Üyesi Cahit Türköz Bayram Mesajı Yayınladı.

Bayramlar, kırgınlıkların ve dargınlıkların unutulduğu, karşılıklı sevgi ve saygının pekiştiği, hoşgörünün egemen olduğu, güzel duyguların paylaşıldığı özel günlerdir.

Toplum hayatımızda büyük bir önem taşıyan, birleştirici, bütünleştirici özelliği ile bizleri bir araya getiren, yardımlaşma ve dayanışmanın en güzel örneklerinin yaşandığı bu bayramda birlikte, aynı güzel duyguları paylaşmanın mutluluğunu duyuyoruz. Temennim bu olumlu duygu ve davranışların sadece bayramla sınırlı kalmaması, yılın tüm günlerinde bize hakim olmasıdır.

Tüm hemşerilerimin Ramazan Bayramını en içten dileklerimle kutlar, bu vesile ile sevgi ve saygılarımı sunarım.

Başkan Arpacık Bayram Mesajı

CHP Baykan İlçe Başkanı İlyas Arpacık, savaşların olmadığı, insanların ölmediği, sömürüsüz, barış dolu bayramlar dileğinde bulundu.

Başkan Arpacık mesajında,

Ramazan Bayramının önemine değinerek Savaşların olmadığı, insanların ölmediği, sömürüsüz, barış dolu bayramlar dilediğini belirten Arpacık, emekçilerin, köylünün, esnafın zor durumda olduğunu savunarak, "CHP olarak insanların ezilmediği, açlıktan ölmediği, savaşların olmadığı bayramlar geçirmek dileğiyle tüm halkımızın Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum" dedi.

 

 

logo
Baykan Haber Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
baykanhaber
Anket»  Tarih  17.8.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı » 24
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10baykanhaber
Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
Tüm Yazarlar »
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
baykanhaber
Anket»  Tarih  17.8.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı » 24
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10