baykanhaber
22 Kasım 2017 Çarşamba / Sıcaklık 43ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Ziyaret Belediye Başkanı Gülmez, Törenle AK Parti’ye Katıldı…VİDEO
Ziyaret Belediye Başkanı Gülmez, Törenle AK Parti’ye Katıldı…VİDEO
Ziyaret Belediye Başkanı Servet Gülmez,5 belediye Encümeni ve bir İl Genel Meclis üyesi AK Partiye katıldı.
31.01.2010 / 00:00:48     Ekleyen : Şakir EROL

Siirt Kültür merkezinde AK Parti İl Teşkilatı tarafında düzenlenen toplantıya Genişletmeden sorumlu koordinatör Hakkâri Milletvekili A. Muttalip Özbek, AK Parti Siirt Milletvekilleri Yılmaz Helvacıoğlu, Afif Demirkıran, İl Başkanı Bayram Kızılay, Baykan Belediye Başkanı Mehmet Ali Erol, Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek, Aydınlar Belediye Başkanı M.Mesut Memduhoğlu, Ziyaret Belediye Başkanı Servet Gülmez, Kayabağlar Belediye Başkanı Nafih Sevgili, İl Genel Meclis Başkanı Fırat Soysal, İl genel meclis üyeleri, Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti İlçe ve Belde Başkanları ve çok sayıda partili katıldı. Saygı Duruşu ve istiklal Marşı’nın ardında, İl Başkanı Bayram Kızılay, Her zaman bizim birinci hedefimiz Partimizin Güçlenmesi ve Ülkemizin güçlenmesi olmalıdır. Dünya Lideri Başbakanımızın yanında ve destekçisi olmalıyız, "2009 yılında ilimizde başlattığımız siyaset akademisine yoğun bir ilgi ve katılım sağlanmıştır. 2010 yılında da bu çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bizler her fırsatta görevimizin bilincinde olarak milli birlik ve beraberlik projesini halkımıza anlatmak için tek tek vatandaşlarımızın ayağına giderek bu projenin önemini anlatmalıyız" dedi.
Milletvekilli Helvacıoğlu,3 dilde hoş geldiniz diyerek konuşmaya başladı. Milletvekili M.yılmaz Helvacıoğlu, ülkede gizli güçlerin hükümeti devirmek istediğini söyleyen. Helvacıoğlu, "Ülkede birçok önemli sorun hükümetimiz döneminde çözüme kavuştu. Bunların başında şüphesiz çeteler bulunuyor. Yapılan hizmetlerden rahatsız olan kişiler hükümeti devirme planları içine girdi. Hiç bir güç Milletimizin gücü üzerinde olamaz, güçlü milletimiz ve Demokrasimiz bozacaktır" dedi.

Milletvekili Afif Demirkıran, "2010 yılı Siirt'in hizmet yılı olacak. Ödenek sıkıntısı yüzünden yarım kalan Siirt-Eruh yolu, Şirvan çevre yolu ve Pervari-Van-çatak kara yolunun tamamlanması için 2010 yılı yatırım programına dahil edildi. İlimizin içinde geçen ağır tonaşlı araçlar için Çevre yolu yapılacak. BORA firmasının 55 kişilik küçük çaplı uçakları Siirt'te uçuş seferlerine başlayacak. Bunu Siirtli hemşerilerime müjdeliyorum. Siirt'te 300 yataklı bir devlet hastanesi açılıyor. Barajların yapılması ile birlikte işsizlik bir nebze de olsa azalacaktır" dedi.

Genişletmeden sorumlu koordinatör Hakkâri Milletvekili Özbek, öncelikle dünden beri buradayın Siirtli hemşerilerim ile Hakkârili hemşerilerim arasında her hangi bir fark görmedim. İnsanlarımız hep sıcak ve kardeşliğe önem verirler. Milletimizin Dünya Lideri Başbakanımıza güveni çoktur. Partinin oy kaybettiği yönündeki iddiaların yalan olduğunu söyleyerek; "Bir ülkede marka olmuş bir parti ve halkın tüm kesimlerine hitap eden, çeteleri deşifre eden, sivil demokrasi için mücadele eden bir parti nasıl oluyor da oy kaypına uğrar? Bu, muhalefetin kuruntusudur. Halen partimiz birinci parti ve büyük bir halk teveccühü vardır. AK Parti 70 yılda yapılmayanı 7 yıla sığdırdı. Sağlık, eğitim, ulaştırma ve tarım noktalarında ülkenin ufku açıldı. Din, dil, ırk ayrımı
yapmayan bir parti sokaktaki çocuklardan tandırdaki anamıza kadar herkesin derdine koşmuştur. Bu ülke 40 bin insanını kaybetti. İstesek de istemesek de bu barış olacaktır" dedi.

Ziyaret Belediye Başkanı Servet Gülmez, Öncelikle 2009 Mart ayında yapılan Seçimde başarılı olmamıza vesile olan Kader Arkadaşımız, Değerli Hayrettin Abımızın Mekânı Cennet Olsun, Ailesine ve biz Akrabalarına Başsağlığı ve sabır diliyorum. Bu önemli günümüzde bizleri yalnız bırakmayan Çırı Aşiretine Mensup Muhtarlarıma ve bütün akrabalarıma teşekkür ediyorum.Sizler bizlere verdiğiniz destekle bizleri onurlandırdınız.bugün benim için çok önemli ve mutlu bir gündür.Milletvekillerime ve bütün katılımcılara teşekkür ve saygılarımı sunuyorum.Allaha Emanet olun”dedi.


Partiye katılan Demokrat Parti Ziyaret Belediye Başkanı Servet Gülmez, Meclis üyeleri Abdullah Öztürk, Abdulaziz Taş, Mehmet Şirin Erten, Kemal Sakın, Takyeddin İvdil ve Saadet Partisi’nden istifa eden Şirvan İl Genel Meclis üyesi Burhan Yeyrek'e AK Parti rozeti takıldı.

baykanhaber
Veysel Karani Haber Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
Güvenli e-ticaret dükkanı.
Anket»  Tarih  17.08.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı » 24
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10Kategorisindeki Diğer Haberler

Köşe Yazarlarımız
Tüm Yazarlar »
http://www.baykanhaber.com/kategori.asp?katid=32
Haftanın Haberi
Üye Girişi
Anket»  Tarih  17.08.2013
SİZCE BAYKAN'DA BELEDİYE SEÇİMİ KİM ALIR
AK PARTİ - (122)
BDP - (223)
CHP - (4)
SAADET PARTİSİ - (3)
MHP - (9)
DİĞER - (8)

                                  
 
Mail List
İstatistikler
Kategori Sayısı » 24
Haber Sayısı » 3321
Köşe Yazısı Sayısı » 40
Yorum Sayısı » 814
Köşe Yazarı Sayısı » 10